Modne kowbojki

Buty typu kowbojki to prawdziwy hit ostatnich miesięcy. Obecnie w sieciówkach jest tak dużo wariantów, że z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Płaskie, na obcasie, z wysoką cholewką lub niską w wielu kolorach. Ja wybrałam model o nazwie "Unanswered" z Renee na dość wysokim obcasie, który w sumie nie stanowi dla mnie problemu. Trudność pojawia się tylko np. podczas chodzenia po schodach, bo buty są bardzo sztywne w kostce.

Jakie spodnie nosić do kowbojek?

Ostatnio pokazałam je ze spódniczką (tutaj), ale spokojnie można dobrać do kowbojek też spodnie. Dobrze sprawdzą się rurki w podobnym kolorze, a także szersze spodnie, jeśli tylko lubicie modowe szaleństwa. Ja wybrałam na proste nogawki, które włożyłam w buty. A skoro dół stylizacji jest czarny to postanowiłam na brązowy, wełniany sweter i ciemnozielone futro z długim włosiem.

(Cowboy boots "Unanswered" - renee.pl, pants - missguided, brown sweater - h&m, bag - zara, dark green fur - stradivarius, hairband - aliexpress)

7 komentarzy:

Będę wdzięczna za każdą opinię. Na blogu nie toleruję chamstwa, wulgaryzmów i spamowania. Wszelkie takie wypowiedzi będą usuwane.

Copyright © 2014 FASHION'S BLACKMAIL , Blogger