Elegancka stylizacja na jesień

Czasem jeden nowy element w szafie, potrafi wszystko spiąć w jedną całość. Tak było właśnie z tą bordową spódniczką z lumpka. Odnowiłam swoją sympatię do secondhandów i ostatnio kupiłam trzy nowe spódnice jednego dnia. Nie widzę problemu w tym, aby łączyć te rzeczy z droższymi od projektantów. Stąd dziś mam na sobie mój najnowszy t-shirt #bizuugirl, który oprócz ładniej grafiki posiada głębokie wycięcie na plecach. Dawno chyba u mnie nie było tyle koloru, bo do tego wszystkiego założyłam zielone kozaki. Zawsze kiedy w nich nie wyjdę, ktoś komplementuje je i pyta skąd pochodzą. Wy nie musicie, bo jest to już drugi post z tymi butami z Gino Rossi (poprzedni znajdziecie tutaj). Teraz lepiej widać ich piękny ciemnozielony kolor.

Dziękuję Pani Laurze za możliwość zrobienia zdjęcia pod butikiem Laurella, a jednocześnie strasznie mi wstyd za warszawiaków, którzy tak nieładnie traktowali to zabytkowe autko, że dziś w nocy zdecydowano się je odholować. :(

(over the knee boots - gino rossi, skirt - bikbok (sh), t-shirt - bizuu, bag - michael kors, navy jacket - zara, watch - martin valentine)

3 komentarze:

Będę wdzięczna za każdą opinię. Na blogu nie toleruję chamstwa, wulgaryzmów i spamowania. Wszelkie takie wypowiedzi będą usuwane.

Copyright © 2014 FASHION'S BLACKMAIL , Blogger