Red Madrid

Zabieram Was dziś ze sobą do słonecznego Madrytu, gdzie wybrałam się na urodzinowy weekend. Taka dawka witaminy D była mi zdecydowanie potrzebna. W mojej szafie od kilku miesięcy kłębiły się wiosenne rzeczy, które nie chciały być przykrywane grubymi płaszczami. Między innymi czerwona marynarka o luźnym kroju i dwurzędowych guzikach. Ten wyraźny kolor to jeden z mocnych trendów w tym sezonie. Chyba muszę się z nim na dobre przeprosić! Dodatkowo warto łączyć go w total looku lub z innymi mocnymi barwami np. różem. W moim przypadku jest to pudrowa torebka z Guess. Połączenie trzech kolorów i ten jeden akcent dały ciekawą, miejską stylizację.
Od tego wyjazdu na moim nadgarstku już zawsze zobaczycie delikatną bransoletkę na szczęście od ZoZo Design, którą dostałam w prezencie. Zawiązana na trzy razy chroni przed złą energią. Wiedzieliście, że kolor czerwony uznawany jest za jeden z najsilniejszych kolorów, pełen mocy już od wieków?


 Jak widać w Hiszpanii też są wandale, którzy potrafią zniszczyć piękne miejsca...

(jacket - shein, pants - zara, bag - guess, t-shirt - reserved, bracelet - zozo design, watch - mk, shoes - converse, scarf - tommy hilfiger)

5 komentarzy:

Będę wdzięczna za każdą opinię. Na blogu nie toleruję chamstwa, wulgaryzmów i spamowania. Wszelkie takie wypowiedzi będą usuwane.

Copyright © 2014 FASHION'S BLACKMAIL , Blogger