Dark green faux fur

Jeśli chcesz zaszaleć modowo, to teraz jest idealny czas! Często przy zakupie nie jesteśmy czegoś pewne, a później okazuje się strzałem w dziesiątkę. Właśnie tak ustrzeliłam ciemnozielone, sztuczne futro z długim włosiem, które kupiłam na wyprzedaży. Urokiem tego okresu jest to, że w sprzedaży zawsze zostają te dziwne, trochę high fashion rzeczy. Wtedy wchodzę ja i kupuje je min. o połowę taniej. Ważne, aby dobierając dodatki do takiego futra - nie przesadzić. Ja zdecydowałam się na czarną bazę i gładki golf. Jednym elementem, który zasługuje jeszcze na uwagę jest mini plecak. Jednak nie noszony klasycznie na plecach, tylko jako torebka! To bardzo modny dodatek, który zagościł nawet w kolekcji Louis Vuitton. Do tego praktyczny i uroczy!


(shoes - Renee, pants, faux fur - stradivarius, cap - h&m, mini backpack - calvin klein (via thetags), gloves - mohito, earring - aliexpress)

10 komentarzy:

Będę wdzięczna za każdą opinię. Na blogu nie toleruję chamstwa, wulgaryzmów i spamowania. Wszelkie takie wypowiedzi będą usuwane.

Copyright © 2014 FASHION'S BLACKMAIL , Blogger