Adidas EQT Equipment Support ADV

Nie potrafię określić jednoznacznie mojego stylu. Czasem mam ochotę na spódniczkę i obcasy, a następnego dnia wbijam się w adidasy. Cóż za rym. Sportowe buty to chyba mój mały rodzinny konik. Na początku lipca na Zalando udało mi się kupić w atrakcyjnej cenie adidasy EQT Equipment Support ADV w szalonym jak dla mnie zestawieniu kolorów. Na początku myślałam, że będę nosić je rzadko, a okazało się, że przechodziłam w nich całe lato! Zjeździły już ze mną sporo kilometrów. Tym razem wybrałam się z nimi do Torunia i Muzeum Sztuki Nowoczesnej na wystawę twórczości Davida Lyncha. Muszę przyznać, że zrobiła na mnie wrażenie, ponieważ zobaczyłam jak bardzo można mieć rozbudowana wyobraźnie. Ten człowiek to artysta przez duże A.

Kolejna odsłona miłości do kraty w postaci płaszcza. Tym razem połączona z żółta i niebieska nitką. Szkoda, że następnym razem założę go dopiero wiosną. Będę za Tobą tęsknić.


 (shoes - adidas via Zalando, pants - mohito, turtleneck - sh, bag - mango, coat - here)

10 komentarzy:

Będę wdzięczna za każdą opinię. Na blogu nie toleruję chamstwa, wulgaryzmów i spamowania. Wszelkie takie wypowiedzi będą usuwane.

Copyright © 2014 FASHION'S BLACKMAIL , Blogger