Odswiez swoj look

Ostatnio pokazywałam Wam, jak na czarnej bazie stworzyć wyróżniającą się stylizacje. W tym poście zaprezentuje, jak z czarnych rurek i białego t-shirtu stworzyć bardzo modny zestaw.

Białe adidasy Tubular Viral czekały na debiut całą zimę. Co roku staram się, trzymać jednej zasady - obserwuje nadchodzące trendy i kupuje letnie buty zimą. Wszystkim Wam polecam tę metodę, ponieważ pozwala ona zaoszczędzić czas i pieniądze! Do butów tym razem nie założyłam zwykłych skarpetek, a kabaretki. Już teraz mogę zdradzić, że są one średnio wygodne przez swoją strukturę. Za to świetnie wyglądają na odkrytych kostkach lub kolanach. Taki mały element, a podkręca całą stylizacje. To kolejny element, który powrócił do mody z ubiegłych lat. Komfort ich noszenia to pewnie kwestia przyzwyczajenia.


Ostatni składnik to kolor! A raczej piękny, miętowy, satynowy bomber jacket! Nadaje on całości niepowtarzalnego wyglądu i odświeża cały look. Jeśli chcecie poznać więcej inspiracji w tym kolorze wpadajcie tutaj! Już teraz mogę Wam zdradzić, że ten zestaw jest zainspirowany nową linią NIVEA INVISIBLE FRESH. Wejdźcie na ich stronę, gdzie sami możecie zgłosić się do testowania nowego dezodorantu.
(shoes - adidas via zalando, pants - mohito, tights - marylin, t-shirt - diverse, bomber jacket - mango, bag - milate, scarf - sh)

Advertisement

7 komentarzy:

Będę wdzięczna za każdą opinię. Na blogu nie toleruję chamstwa, wulgaryzmów i spamowania. Wszelkie takie wypowiedzi będą usuwane.

Copyright © 2014 FASHION'S BLACKMAIL , Blogger