Butelkowa koronka
Zazwyczaj nie mam problemu z wyborem rozmiaru w sklepach internetowych. Ufam ich tabelkom i wciskam "kup teraz". Jednak do tej pory zamawiałam głównie górne części garderoby, buty lub dodatki. Jeans'ów nigdy. Spódniczki rzadko. Bowiem okazywały się dla mnie zazwyczaj za krótkie. Teraz jakimś trafem piramida się odwróciła i zdecydowałam się na ich zakup. To pewnie znów ta niska cena i napis "Wyprzedaż". Mimo wszystko nie żałuję, trafiłam w 10! Spodnie widziałyście w ostatnim poście (link). A dziś spódniczka. Tak, kolejna czarna. Chyba nigdy nie wyleczę się z tej przypadłości, przecież tylu czarnych fasonów nadal brakuje w mojej szafie.
Do owej spódniczki dobrałam również nową bluzkę (wysypię się zaraz z nowości!). Urzekły mnie jej koronkowe rękawy. Dzisiejsza stylizacja spodobałaby się mojej mamie, bo od dzieciństwa mówiła mi, że blondynce jest ładnie w zielonym. Ja sama też lubię ten kolor, ale tylko w takim butelkowym odcieniu. Dawno dawno temu chciałam nawet mieć w tym kolorze sukienkę studniówkowa, ale nie znalazłam odpowiedniego materiału.
Na koniec pamiętajcie tylko, że czerń i taka zieleń idealnie komponują się ze złotymi dodatkami.
Za utratę jakości zdjęć dziękuję bloggerowi.
Ale śliczna bluzka, koronką urzeka :)
OdpowiedzUsuńIdealnie!
OdpowiedzUsuńprzepięknie jesteś umalowana !
OdpowiedzUsuńpięknie wyglądasz;)
OdpowiedzUsuńpozdrawiam serdecznie :))
woman-with-class.blogspot.com
Śliczna bluzeczka, bardzo podoba mi się:) Genialnie się komponuje spódniczka z bluzeczką :)
OdpowiedzUsuńŚliczna stylizacja. Butelkowa zieleń to dla mnie mega kobiecy i elegancki kolor, więc wykorzystałaś go perfekcyjnie :)
OdpowiedzUsuńświetnie wyglądasz !
OdpowiedzUsuńświetnie wyglądasz! :D
OdpowiedzUsuńswietne eleganckie i z klasa zestawienie :)
OdpowiedzUsuńzapraszam do mnie :)
http://obcasy-w-obiektywie.blogspot.com/
wyglądasz przepięknie
OdpowiedzUsuńJestem ciekawa czego używasz do włosów, wyglądają niesamowicie ! może zainspiruje cię do posta o kosmetykach. Makijaż też jest świetny!
OdpowiedzUsuńObecnie jest to seria kosmetyków Cece med do wypadających włosów (pokazywałam na fp). Na zmianę z szamponem dla blondynek "Sheer blonde" i odżywką "Regenerum", bo była w beglossy. Fakt, może niedługo powstanie taki post ;)
Usuńdzięki za odpowiedz; )
Usuńsprzedajesz gdzieś swoje ubrania?
OdpowiedzUsuńNa moim fan page'u jest folder z rzeczami, które sprzedaję. Niedługo planuję też resztę wystawić na vinted ;)
UsuńWygladasz cudownie, jednak chcialabym zwrocic uwage na Twoje brwi. Nie wiem czy to moje osobiste odczucie, ale chyba za mocno je podkreslasz lub regulujesz w niefortunny sposob, bo na kazdym zdjeciu wygladasz na zdziwiona. Moze powinnas troche zmienic ich ksztalt?
OdpowiedzUsuńPozdrawiam :)
Kurczę, pierwszy raz się spotykam z taka opinią :D. Ich kształt jest praktycznie naturalny, wyrywam tylko pojedyncze włoski, które odbiegają od reszty. A braki wypełniam cieniem, może faktycznie ciut za mocno ;).
UsuńMasz idealne brwi! zazdroszczą dlatego tak mówią..
Usuńzdjęcia są świetnie, wyglądasz cudownie :)
OdpowiedzUsuńzapraszam na: fedricci17.blogspot.com :)
ślicznie! bardzo mi się podoba:)
OdpowiedzUsuń