Podsumowanie roku 2014

Rok 2014 oficjalnie za nami! Okazał się mniej owocny od poprzedniego, jeśli chodzi o zestawy na moim blogu. Przez ten czas udało mi się pokazać Wam 32 stylizację. Teraz proszę Was pomóżcie mi wybrać tę najlepszą!

Głosujcie na wybrany outfit wpisując jego numerek w komentarzu! Chętnie przeczytam też uzasadnienia ;) Życzę sobie i Wam tylko szczęśliwych momentów w 2015!


8 komentarzy:

 1. trudny wybór, ale głosuję na nr 2

  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion
  :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nr 7 uwielbiam takie pastelowe zestawy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne zestawy ;) każdy inny i oryginalny na swój sposób ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ostatni najlepszy. minimalistyczny zestaw, bardzo ładne kolory, no i pięknie wyglądasz!

  OdpowiedzUsuń
 5. Najlepszy zestaw 19! Nowoczesna i elegancka kobieta!

  OdpowiedzUsuń
 6. fajne zestawy 14, 15, 21 wpadły mi w oko choć zdjęcia są dosyć małe, co powiesz na obserwację ? pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. przyznaję, blog jest bardzo w porządku, robisz fajne zestawienia, aktualne hity sezonu, niewiele więcej proponują sieciówki, ale wrażenie jest pozytywne, tym bardziej, że również jesteś z tomaszówka naszego. wiele osób z Twojej byłej szkoły, nadal Cię rozpoznaje tym bardziej nie rozumiem szopki wokół Twojej osoby na studniówce naszej szkoły. stałam może kilka osób za tobą a i tak poloneza pamiętaj głównie z twoich głośnych komentarzy: bo ta to wygląda jak w ciąży, a tej się sukienka na brzuchu opina. i inne mniej lub bardziej uszczypliwe komentarze. jak dla mnie zachowanie słabe, jak już mówiłam jesteś w jakimś stopniu rozpoznawalna przez swojego bloga, nie raź ludzi do siebie chwilowym przypływem emocji i jakieś niezrozumianej dla mnie potrzeby atencji. lepiej powiedzieć że widzisz kogoś super ubranego, niż śmiać się z tego, że komuś nawaliła krawcowa lub nie ma zbyt wiele środków na wymarzoną studniówkową kreację

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć :) Dzięki za miłe słowa na początku. Ja tym bardziej nie rozumiem tej "szopki", bo nic takiego nie zauważyłam. Nie czuję się w ogóle rozpoznawalna! Zgadza się rozmawiałam z chłopakiem o tym jak wyglądają ludzie na studniówce, ale nigdy nie śmiałam się z tego, że ktoś jest gruby. Chodziło mi o brak wyczucia jakiegokolwiek stylu i estetyki, bo wiem, że nie potrzeba do tego dużej kwoty. Szkoda, że nie słyszałaś jak chwaliłam kilka dziewczyn. Poza tym następnym razem radzę podejść do mnie i pogadać :)

   Usuń

Będę wdzięczna za każdą opinię. Na blogu nie toleruję chamstwa, wulgaryzmów i spamowania. Wszelkie takie wypowiedzi będą usuwane.

Copyright © 2014 FASHION'S BLACKMAIL , Blogger