Warsztaty stylizacji GLAMOUR 2014

27 wrzesień - dzień praktycznie idealny. Połączenie wymarzonej pracy i dawki muzyki na wieczór. W sobotę wcześnie rano musiałam stawić się w studiu fotograficznych "Day light 3". Nasze warsztaty stylizacji z magazynem Glamour zaczęliśmy od prelekcji, którą wygłosił projektant marki BLESSUS Michael Hekmat. Uwielbiam takich inspirujących ludzi.Następnie dyskutowałyśmy o najnowszych trenadach z szefem działu mody Marcinem Świderkiem. Przedstawił nam również zadanie na ten dzień. Miałyśmy wystylizować trzy znane blogerki, aby wyglądały jak ikony streetstyle'u z Londynu, Los Angeles i Paryża. Pomyślałam "fajny temat", a w głowie szybko pojawiło się kilka pomysłów.

Naszymi mentorkami i jednocześnie modelkami były Magda z bloga REBEL LOOK, Karolina z bloga CAJMEL oraz Ania z WHAT ANNA WEARS?. Przyznam, że najbardziej chciałam trafić do grupy Karoliny, bo cenie jej bloga i jej paryski styl najbardziej mi odpowiada. Jednak zostałam wylosowana przez Anie i okazała się, że to równie ciekawa grupa. 


Pięć dziewczyn, wiele pomysłów i chyba za dużo ubrań sprawiło, że wybór finałowej stylizacji trwał nieco dłużej, ale i tak wyszło świetnie. Niestety efektów nie mogę Wam pokazać. Pojawią się one w podobnie jak ostatnio w trzech najbliższych wydaniach magazynu Glamour.


Później przyszedł czas na mały posiłek, aby mieć siły na cały dzień.


Na warsztatach poznałam na prawdę przemiłe dziewczyny. Większość z nich również jest blogerkami, może poznajecie jakieś twarze?Naszymi modelkami zajmowali się specjaliście z firmy MAC i ATELIER STYLISSIMO. W końcu odkryłam jak zrobić te urocze falę, które ostatnio miała również Jessica. Ta niezwykła lokówka jest od tego czasu na mojej liście "WANTED"!
Pamiątkowe zdjęcia z dziewczynami :)

Po sesji zdjęciowej, przyszedł czas na miliony selfie, uścisków oraz na gratulację i dyplomy. Dziękuję całej ekipie oraz sponsorom.

Wieczorem wybrałam się jeszcze na imprezę Party like a lord! Co mogę powiedzieć? Koncert Elle Eyre był NIESAMOWITY! Do dziś nucę "If I go"! Jedyna wada to fakt, że byłam przeziębiona, a pod koniec dnia straciłam głos.

4 komentarze:

 1. w jaki sposób znalazłaś się na warsztatach glamour?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygrałam konkurs na stylizację według najnowszych trendów :)

   Usuń
 2. Gdzie wyłapujesz różne konkursy na stylizacje itp??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najczęściej konkursy znajduję na facebook'u, innych blogach lub w prasie.

   Usuń

Będę wdzięczna za każdą opinię. Na blogu nie toleruję chamstwa, wulgaryzmów i spamowania. Wszelkie takie wypowiedzi będą usuwane.

Copyright © 2014 FASHION'S BLACKMAIL , Blogger