O MNIE/ABOUT ME

Cześć!
Mam na imię Olga, a na nazwisko Piotrowska. Strasznie pospolicie, prawda? Stąd wymyślna nazwa bloga. "Modowy" szantaż wziął się, dzięki mojej mamie. To ona nazwała mnie swojego czasu małą szantażystką, która zbierała na nową parę adidasów.

Bloga prowadzę dokładnie od 28 lipca 2011 r. Choć porządnie zajęłam się nim dopiero w styczniu 2012 r. Pochodzę z Tomaszowa Mazowieckiego i to tam wszystko się zaczęło. Poszukiwałam pasji, która tak naprawdę była zawsze przy mnie. Lubiłam modnie się ubierać i smuciłam, gdy musiałam wracać do domu niezauważona. Tutaj moje stylizacje są zawsze dostępne.

Obecnie mieszkam w Warszawie, gdzie studiuję Komunikację medialno-marketingową i pracuję jako Social Media Specialist. W 2016 roku ukończyłam Dziennikarstwo Ogólne na UKSW. Marzę o pracy dziennikarki modowej. Trzymajcie za mnie kciuki!

Na wszelkie pytania odnośnie bloga chętnie odpowiem.
fashionsblackmail@gmail.com

4 komentarze:

 1. Lubiłam Twojego bloga, ale po przeczytaniu o tym, że wracałaś smutna do domu jak byłaś niezauważona pomyślałam, że masz jakąś chorobę psychiczną, bez urazy :) Już tutaj nie zawitam, przykro mi uwierz... Ale myślałam, że jesteś normalna.
  Powodzenia !:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba mnie nie zrozumiałaś... trochę dystansu :)

   Usuń
 2. Błąd przy "naprawdę", pisze się łącznie. Ale blog przejrzysty, przyjemny dla oka. Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Człowiek czyta to pięć razy i chyba widzi to co chce :) Dziękuję!

   Usuń

Będę wdzięczna za każdą opinię. Na blogu nie toleruję chamstwa, wulgaryzmów i spamowania. Wszelkie takie wypowiedzi będą usuwane.

Copyright © 2014 FASHION'S BLACKMAIL , Blogger